Manager z Głową

„National Sales Congress” - wydarzenie rozwojowe, na którym warto być.

POZOSTAŁE — 08 Marca 2019

Kiedy czytacie polecane przeze mnie książki (zobacz BIBLIOTEKĘ MANAGERA), to otrzymuję mnóstwo bardzo pozytywnych informacji zwrotnych, dlatego postanowiłem iść dalej i obiecuję, że będę informował Was również o ciekawych wydarzeniach rozwojowych.

W sposób szczególny moje oczy zwrócone są w kierunku eventów dla managerów, ale nawet jeśli będzie coś bardzo ciekawego i dotykającego innej przestrzeni, a uznam, że będzie to dla Was wartościowe, to także możecie na mnie liczyć!

W najbliższym czasie tj. 28 marca odbędzie się w Warszawie wydarzenie, które objąłem swoim patronatem - „National Sales Congress”.

To już druga edycja tego eventu. Na pierwszej byłem osobiście i spotkałem tam wiele ciekawych osób oraz miałem przyjemność wysłuchać kilkunastu inspirujących wystąpień.

Zrobię wszystko, żeby dotrzeć tam również tym razem, więc jeśli będziesz także Ty, to duża szansa, że spotkamy się w strefie networkingowej :)

Powiem Ci coś jeszcze (ale to już w wielkim sekrecie:) ) – duże prawdopodobieństwo, że w kolejnych edycjach tego wydarzenia usłyszysz mnie także ze sceny!

Polecam to wydarzenie managerom, a w szczególności tym, którzy zajmują się zarządzaniem sprzedażą.

Wysoki poziom merytoryczny gwarantują już same nazwiska prelegentów, bo podczas Kongresu zobaczysz i usłyszysz m.in. Jacka Kotarbińskiego (ekonomista, ekspert w zakresie marketingu i zarządzania sprzedażą), Nikolaya Kirova i Karinę Popieluch (wykładowcy MBA, praktycy i doświadczeni trenerzy), Bogdana Sosnowskiego (praktyk zarządzania z wieloletnim doświadczeniem w firmie PLAY), Wojciech Szaniawski (jeden z topowych ekspertów ds. kreowania wizerunku) i innych.

Pojawią się również wystąpienia motywacyjne, a wśród nich spotkacie Jakuba B. Bączka (trener mentalny, który zdobył wraz z Polską Reprezentacją Siatkarzy złoty medal na Mistrzostwach Świata) oraz Jerzego Górskiego (Mistrz Świata Double Ironman).

Będzie też strefa networkingowa, w której być może i my wymienimy się wizytówkami…

Tą strefą „pokieruje” znany i lubiany Grzegorz Turniak.

Zainteresowanych szczegółowymi informacjami na temat tego wydarzenia zapraszam na stronę www.nationalsales.pl.

P.S. Jeśli trafiłeś na inne wydarzenie rozwojowe/szkoleniowe/networkingowe i Twoim zdaniem powinienem zainteresować się nim również ja, a być może także wszyscy moi odbiorcy, to proszę Cię o przesłanie maila z taką informacją na adres kontakt@managerzglowa.pl.

Będę wdzięczny na pewno ja, a być może również pozostała społeczność „Managerów z Głową” :)

Manager z Głową — autor wpisu

COACH, TRENER, KONSULTANT BIZNESU, BLOGER.

Udostępnij wpis
i podziel się ze znajomymi!
×