Manager z Głową

Jak zaangażować i zatrzymać pracownika w firmie?

POZOSTAŁE — 05 Listopada 2019

Od zawsze bardzo mocno doceniam wskazówki mentoringowe, które przekazują mi praktycy biznesu.

Szczególnie wartościowe są dla mnie spotkania z tymi, którzy przekazują swoim odbiorcom to co jest najcenniejsze i najbardziej indywidualne, a jednocześnie niemożliwe do kupienia, a tym czymś jest doświadczenie.

Jeśli śledzisz moje social media i odwiedzasz mojego bloga to już wiesz, że ja także bardzo chętnie dzielę się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami, ale również zdarza mi się polecać wydarzenia szkoleniowe/rozwojowe, na których występują inspirujący mówcy i praktycy zarządzania.

Rekomenduję tylko takie eventy, co do których wartości jestem przekonany w 100%, a tę gwarancję dają mi przede wszystkim zaproszeni prelegenci i ich dorobek zawodowy.

Tym razem polecam dwudniowe wydarzenie EMPLOYEE RETENTION, które odbędzie się 20-21 listopada w Warszawie.

Tematem przewodnim będzie zaangażowanie i zatrzymanie pracownika w firmie, a w razie jego odejścia, efektywne zrekrutowanie zastępstwa.

To wyjątkowa okazja, żeby pozyskać wiedzę i usłyszeć o doświadczeniach tak wielu wybitnych managerów reprezentujących rozpoznawalne marki obecne na Polskim rynku. Opowiedzą o tym jak można radzić sobie ze wspomnianymi powyżej wyzwaniami współczesnego biznesu, które stoją zarówno przed małymi i średnimi firmami jak i korporacjami oraz zarządzającymi w nich managerami.

Wśród prelegentów spotkacie m.in. Joannę Pawlak (CEO w Wirtualna Polska Media), Paulinę Rutkowską (Head of Group HR w mBank), Macieja Ziejewskiego (Dyrektor HR w Orange Polska), Oksanę Staniszewską (CPO w AmRest), Beatę Pawłowską (Prezes Zarządu w Oriflame), Agatę Shen (Dyrektor HR w AVON) oraz wielu innych, których znajdziecie na stronie wydarzenia: www.employee-forum.pl

Do zobaczenia!

Manager z Głową — autor wpisu

COACH, TRENER, KONSULTANT BIZNESU, BLOGER.

Udostępnij wpis
i podziel się ze znajomymi!
×