Piotr Śliwiński

Kim jest "Manager z Głową"?

POZOSTAŁE — 08 Września 2018

Mam za sobą wiele lat doświadczenia w zarządzaniu. Buduję zespoły, które osiągają najwyższe wyniki, realizują wyznaczone cele, a przy tym wszystkim pracują w dobrej atmosferze, wzajemnym szacunku oraz z dużą satysfakcją wynikającą z zauważalnego rozwoju biznesu i ich samych. 


Moje doświadczenie to praca dla małych i średnich firm oraz dużych korporacji. Stałem na czele wielu projektów, wciąż współpracuję z ludźmi na różnych poziomach zarządzania, od managerów liniowych po prezesów spółek. Swoimi działaniami wspieram również tych, którzy dopiero przygotowują się do tej roli. Po wielu latach, które spędziłem w tym środowisku, mogę dzisiaj spokojnie powiedzieć, że najważniejsza jest wiara w człowieka i w to, że zawsze możliwe jest zrealizowanie celów wyznaczonych w życiu prywatnym i zawodowym.

Dzisiaj jestem człowiekiem, który spełnia się prywatnie oraz zawodowo i nie wstydzę się tego, że jako początkujący manager popełniłem wiele błędów. Musiało upłynąć wiele lat, abym dzięki szkoleniom i poznanym ludziom nauczył się tego, jak skutecznie i efektywnie zarządzać najpierw samym sobą, a później również zespołem, nie depcząc przy tym jego członków. Z tamtych czasów wyniosłem dla siebie ważną lekcję, doświadczenie i wiedzę, którą chcę Ci przekazać, byś mógł ustrzec się kosztownych błędów.

Chciałbym, abyś w najbliższej przyszłości zaczął cieszyć się z tego, co osiągasz. Chciałbym, aby Twoje sukcesy zawodowe stały się nie tyle celem, co skutkiem ubocznym działań, z których będziesz czerpać radość, satysfakcję i inspirację.
MANAGER Z GŁOWĄ

Chciałbym, niezależnie od tego czy jesteś liderem czy członkiem zespołu, abyś pod koniec każdego dnia mógł być dumny z ludzi, z którymi pracujesz, z pracy, którą wykonujesz i wreszcie z siebie samego.  


Chcę dzielić się swoim doświadczeniem w jak najbardziej przystępny sposób. Znajdziesz tutaj najważniejsze aspekty dotyczące zarządzania sobą i zespołem, ale również opowiem o problemach, które są z tym związane. Ja także ciągle się uczę, pogłębiam swoją wiedzę i stawiam czoła nowym wyzwaniom, więc oprócz swojego doświadczenia chcę podzielić się z Tobą moimi inspiracjami. Znajdziesz to w postaci cytatów i książek, które w znacznej mierze ukształtowały moje postrzeganie otaczającej nas rzeczywistości. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co dokładnie skłoniło mnie do blogowania, a jest o czym opowiadać, to zapraszam do lektury tego artykułu.

Oprócz konkretnej wiedzy dotyczącej zarządzania, którą chcę Ci przekazywać za pośrednictwem tego bloga mam dla Ciebie coś jeszcze - chętnie dzielę się moją wiedzą w postaci indywidualnych procesów rozwojowych, mentorskich, webinarów, konsultacji biznesowych i szkoleń. Największą energię do działania dają mi ludzie, z którymi pracuję - ich rozwój, postępy, coraz lepsze wyniki i sukcesy. Dołącz do tego grona. Serdecznie zapraszam Cię do współpracy, więcej informacji znajdziesz tutaj.

Piotr Śliwiński — autor wpisu

COACH, KONSULTANT BIZNESU, BLOGER.

Udostępnij wpis
i podziel się ze znajomymi!
×