Biblioteka Managera

Bycie managerem to nieustanna inwestycja we własny rozwój, a książki są kopalnią wiedzy.

POLECANA LITERATURA

Książki, które powinny znaleźć się na półce każdego managera.Czytam książki, ponieważ uczą, kształtują i niejednokrotnie inspirują do działania. Lubię to uczucie, gdy jedno mocne zdanie pobudza mnie do autoanalizy i sprawia, że mogę skorygować swoje postępowanie lub całkowicie inaczej spojrzeć na rzeczywistość. Dobre książki motywują do wprowadzania zmian zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Warto czasem spojrzeć na świat oczami innego człowieka. Nie znam wszystkich tytułów, pojawiających się na rynku, ale z czystym sumieniem rekomenduję Wam te, które uznaję za najbardziej wartościowe, praktyczne
i inspirujące.

KSIĄŻKA MIESIĄCA
Ewa Błaszczak
Mówmy do siebie jak ludzie
Komunikacja buduje relacje i zespoły albo je rozbija. Przez wiele osób i w wielu organizacjach jest ciągle niedoceniona, a rzeczywistość jest taka, że to błędy w komunikacji demotywują pracowników i rodzą konflikty. To jest kluczowy element dla "być albo nie być" każdej firmy. Ta książka to praktyczna wiedza podzielona na 52 ciekawe rozdziały. Polecamy!
MANAGER Z GŁOWĄ
Sprawdź również pozostałe pozycje:
Zyta Machnicka

Lepszy pracodawca. Jak autentyczny employer branding zmienia biznes, rynek pracy i ludzi.

Jak zbudować wizerunek pracodawcy, dla którego chce się pracować i jak wywiązywać się z zobowiązań wynikających z tego wizerunku? Książka dla tych, którzy pracują w wielkich korporacjach jak i dla tych, którzy zarządzają w małych przedsiębiorstwach.

To praktyczny zbiór wielu ciekawych przykładów, pomysłów i wskazówek, więc jeśli pracujesz z ludźmi lub masz zamiar ich zatrudnić to pochłoniesz tę lekturę w kilka godzin!
MANAGER Z GŁOWĄ
Brian Tracy

Przemiana Feniksa

Pierwszy krok jest tym najważniejszym. To on rozpoczyna naszą podróż po cele prywatne i zawodowe. Jest wiele osób, które na poziomie przygotowań i teorii zrobili już wszystko, ale w nieskończoność odwlekają działanie. Pewne jest, że bez działania nie ma efektów, ale w to miejsce bardzo szybko pojawia się irytacja i frustracja. Brian Tracy potrafi przekonać, że WARTO!
MANAGER Z GŁOWĄ
SIMON SINEK

"Liderzy jedzą na końcu"

Elementarz dla zarządzających, którym zależy na zbudowaniu silnych i efektywnych zespołów bez konieczności wprowadzania „zamordystycznych" zasad współpracy.
MANAGER Z GŁOWĄ
Paweł Kowalewski

Profesjonalne negocjacje. Psychologia rozmów (nie tylko) biznesowych.

Każdy z nas prowadzi negocjacje. W domu, w urzędzie, w pracy, w biznesie... W jaki sposób rozmawiać, żeby osiągnąć porozumienie, a jednocześnie nie rezygnować z własnych celów? Przeczytaj, zastosuj i sprawdź skuteczność psychologicznych reguł pomagających efektywnie negocjować.
MANAGER Z GŁOWĄ
Joost Minnaar, Pim de Morree

Korporacyjni rebelianci. Niech praca będzie frajdą

Czy praca może być frajdą? Niezależnie od tego jakie jest nasze stanowisko i za jakie zadania i wyniki jesteśmy odpowiedzialni? Otwórz tę książkę, odwiedź ciekawe firmy, które w niej znajdziesz i znajdź różnice i podobieństwa pomiędzy swoimi realiami, a tym jak wygląda praca w wielu innych miejscach.
MANAGER Z GŁOWĄ
Dean Graziosi

Nawyki milionerów

Jakie są nawyki i cechy ludzi, którzy odnoszą ponadprzeciętne wyniki? Czy musimy wprowadzać bardzo trudne i wymagające zmiany, żeby dawać sobie nowe szanse i odkrywać ciekawe możliwości? Czy trwając w swoich schematach i nie wychodząc poza ramy własnych przyzwyczajeń jesteśmy w stanie sięgnąć po więcej? Znajdź te i inne odpowiedzi w poradniku "Nawyki milionerów".
MANAGER Z GŁOWĄ
×