Biblioteka Managera

Bycie managerem to nieustanna inwestycja we własny rozwój, a książki są kopalnią wiedzy.

POLECANA LITERATURA

Książki, które powinny znaleźć się na półce każdego managera.Czytam książki, ponieważ uczą, kształtują i niejednokrotnie inspirują do działania. Lubię to uczucie, gdy jedno mocne zdanie pobudza mnie do autoanalizy i sprawia, że mogę skorygować swoje postępowanie lub całkowicie inaczej spojrzeć na rzeczywistość. Dobre książki motywują do wprowadzania zmian zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Warto czasem spojrzeć na świat oczami innego człowieka. Nie znam wszystkich tytułów, pojawiających się na rynku, ale z czystym sumieniem rekomenduję Wam te, które uznaję za najbardziej wartościowe, praktyczne
i inspirujące.

KSIĄŻKA MIESIĄCA
Ewa Kozicka
Porywający mówca. Jak brzmieć pewnie i przekonująco.
Zdarzało Ci się zasypiać, gdy słuchałeś przemówień innych osób? A może byłeś uczestnikiem spotkania, na którym wszyscy ziewali, gdy głos zabierała właśnie TA osoba, której "nie dało się słuchać"? Oby nie, ale być może czasem otoczenie reaguje podobnie na to, gdy Ty zaczynasz mówić? Teoria dotycząca MÓWIENIA to jedno, ale kluczowe jest zdobywanie PRAKTYKI i WŁAŚCIWY TRENING. Właśnie dlatego warto sięgnąć po tę książkę! Znajdziesz w niej ćwiczenia, które odkryją siłę głosu, poprawią dykcję, a w konsekwencji pozwolą Ci brzmieć pewnie i przekonująco!
MANAGER Z GŁOWĄ
Sprawdź również pozostałe pozycje:
Grzegorz Miłkowski

Niech Cię widzą w sieci! Blog lub serwis branżowy od podstaw

Jak zbudować serwis, który ludzie polubią i będą go polecać? W okresie wszechobecnej kwarantanny i czasów, w których większość ludzi szuka swoich odbiorców i potencjalnych klientów w internecie, postanowiłem polecić coś spoza tematyki zarządzania. Sięgnij po bardzo praktyczny poradnik, dzięki któremu zbudujesz swojego bloga lub serwis internetowy. Znajdziesz w nim ważne informacje o content marketingu, a także konkretne techniczne wskazówki, które w zupełności wystarczą do tego, żeby świadomie wejść do sieci!
MANAGER Z GŁOWĄ
Jacek Walkiewicz

Pełna MOC możliwości. Wyd. 2 rozszerzone.

Po co pracujesz? Czy Twój codzienny wysiłek pomaga realizować marzenia? A jeśli nie, to co zmieniłoby się w Twojej pracy, gdyby właśnie taki cel Ci przyświecał? Dlaczego warto mieć marzenia i zacząć je spełniać? Chyba nie ma drugiej osoby, która potrafi nas do tego lepiej przekonać niż Jacek Walkiewicz. Autor pisze m.in. o odwadze w życiu, w pracy i w biznesie Każdy kto potrzebuje impulsu do zmian, powinien to przeczytać!
MANAGER Z GŁOWĄ
SIMON SINEK

"Liderzy jedzą na końcu"

Elementarz dla zarządzających, którym zależy na zbudowaniu silnych i efektywnych zespołów bez konieczności wprowadzania „zamordystycznych" zasad współpracy.
MANAGER Z GŁOWĄ
Brian Tracy

Get SMART

Większość z nas funkcjonuje w pewnych przekonaniach i założeniach, które mamy "wpojone" od dzieciństwa albo pozyskaliśmy je przez swoje, a czasem nawet cudze doświadczenia. Może to być przestrzeń, która bardzo nas ogranicza i dopóki nie zaczniemy myśleć inaczej to trudno będzie zmieniać nasze nawyki i podejście do wielu możliwości i szans, które są dookoła. Warto przyjrzeć się tym, którzy odnieśli sukces - nie musimy ich kopiować, ale dzięki nim możemy odkrywać na nowo otaczającą nas rzeczywistość. Polecamy!
MANAGER Z GŁOWĄ
Kamil Zieliński

Psychokompetencje. 10 psychologicznych supermocy, które warto rozwijać

Ta książka to wielkie wsparcie w kluczowych wyzwaniach, z którymi mierzą się managerowie (i nie tylko!). Asertywność, komunikacja, budowanie relacji, zarządzanie sobą w czasie i w stresie czy nawet radzenie sobie z manipulacją. Trudno jest dobrze funkcjonować prywatnie i zawodowo bez pozyskania tych kompetencji miękkich. Spotkaj się z nimi w tej książce!
MANAGER Z GŁOWĄ
Jarosław Gibas

Nie daj sobie wejść na głowę. Jak pozostać sobą w kulturze zapier**lu

Praca, pieniądze, zdrowie, dobre relacje z innymi ludźmi czy może coś innego? Co jest dla Ciebie naprawdę najważniejsze? Czy życie oparte na gonitwie za wyższymi zarobkami i premiami jest czymś co chcemy kontynuować przez kolejne lata swojego istnienia? Czy chcemy tkwić w miejscu pracy, w którym nie liczą się wartości i wewnętrzne potrzeby, a kluczowa jest ciągła walka i przepychanki z innymi? Ta książka napisana jest w taki sposób, że z jednej strony czyta się ją jak dobrą powieść, a z drugiej strony zmusza nas do bardzo ważnych refleksji. Polecamy!
MANAGER Z GŁOWĄ
×