Coaching / Mentoring managerski

Indywidualna współpraca to możliwość skoncentrowania się tylko i wyłącznie na Twoich problemach, celach i możliwościach rozwoju.

Coaching / Mentoring managerski

Indywidualny Proces Rozwojowy to model współpracy dedykowany właścicielom firm, kadrze managerskiej, ale również osobom przygotowującym się do roli managera.

Wspólnie pracujemy nad kompetencjami managerskimi oraz wzmocnieniem pewności siebie w ramach zarządzania.

Proces, przez który chcę Cię przeprowadzić, przygotowuje do stania się liderem, który skutecznie się komunikuje, buduje silne i efektywne zespoły, stawia jasno określone cele, kreuje profesjonalny wizerunek, jest autorytetem, a także rozwija motywację i zaangażowanie swoich współpracowników.

Z jakich elementów składa się Indywidualny Proces Rozwojowy?

Pierwszy etap to dokonanie pogłębionego wywiadu, dzięki któremu określamy formę, zasady i najbardziej efektywny plan naszej współpracy. Dostosowanie skutecznych metod i narzędzi spowoduje, że wypracujemy rozwiązania, które będziesz mógł wdrażać w swoją codzienność życia prywatnego i zawodowego.

Indywidualne podejście gwarantuje Ci stuprocentowe skupienie się na Twoich potrzebach i celach (jest to trudne do uzyskania podczas szkoleń, na których uniwersalne treści kierowane są do większej grupy odbiorców). Ty wiesz, czego potrzebujesz, a ja wiem co zrobić, żeby to skutecznie osiągnąć. Koncentrujemy się tylko na realnych i konkretnych problemach, kompetencjach i działaniach, które będziemy wdrażać w Twoją codzienność i pracę.

Podczas naszej współpracy otrzymasz ode mnie pełne wsparcie w dążeniu do wyczekiwanych efektów, a co najważniejsze - będę motywował Cię do tego, żeby twoje marzenia stawały się wizją, wizje stawały się planami, plany przechodziły w działania, a działania realizowały Twoje marzenia. We współpracy wykorzystuję moje wieloletnie doświadczenie managerskie i coachingowe, dlatego jestem przekonany o skuteczności i efektach, które sam zobaczysz.

Na cały proces składa się od 8 do 12 spotkań prowadzonych bezpośrednio lub za pomocą wideokonferencji. Spotykamy się raz w tygodniu, a każde spotkanie trwa około 60 minut. Każda rozmowa prowadzona jest oddzielnie po to, aby utrzymać jak największy poziom koncentracji i niski poziom zmęczenia, a pomiędzy naszymi spotkaniami realizujesz wyznaczone zadania.

Indywidualny Proces Rozwojowy to ogromna dawka wiedzy, umiejętności i wartościowego doświadczenia.skontaktuj się ze mną

Dane kontaktowe

Imię i nazwisko:
E-mail:
Treść wiadomości:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Effective Manager Sp. z o.o., KRS 0000741220 i akceptuję Regulamin oraz Politykę prywatności.Dziękujemy

Proszę spróbować ponownie
Wystąpił błąd

Proszę spróbować ponownie

×