Oferta

Sprawdź, w jaki sposób możemy współpracować i wybierz najlepszą opcję dla siebie.

KOMPLEKSOWA OFERTA

Skuteczne formy przekazywania wiedzy, umiejętności i doświadczenia wspierające rozwój ludzi i biznesu

Zdecyduj, w jaki sposób chcesz zdobyć potrzebną Ci wiedzę, a razem spojrzymy na Ciebie i Twój biznes z różnych perspektyw. Oferuję Ci różnorodne formy współpracy, od webinarów po indywidualne konsultacje biznesowe. Wszystko po to, abyś osiągał coraz lepsze wyniki w życiu prywatnym i zawodowym, a jednocześnie odczuwał satysfakcję z tego, co robisz.

Indywidualny Proces Rozwojowy to sto procent koncentracji na Tobie i Twoich zadaniach, które prowadzą do rozwoju i sukcesu. Skupienie się na Twoich problemach i potrzebach gwarantuje dopasowanie najlepszych i najskuteczniejszych narzędzi pracy.

Rozwiązania poparte wiedzą i doświadczeniem
Indywidualna relacja i skuteczne działania

Webinary to możliwość zdobywania wiedzy z dowolnego miejsca na świecie w najwygodniejszych dla Ciebie warunkach. Dołącz, zaangażuj się, pytaj i sięgaj po najlepsze rozwiązania.

Merytorycznie, konkretnie i praktycznie
Pełnowartościowa i łatwo dostępna wiedza
Konsultacje biznesowe

Konsultacje biznesowe to najprostsza droga do tego, żeby określić najbardziej trafne i efektywne procesy i działania, zmierzające ku poprawie wyników i pracy zespołu.

Rozbudowane „KNOW‑HOW”
Obiektywna ocena i indywidualne rozwiązania

Wykład to możliwość zmotywowania Twojego zespołu, podjęcia tematów aktualnych dla sytuacji w firmie, wskazania odpowiedniej ścieżki dalszego rozwoju oraz podzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

Motywacja, wiedza i doświadczenie w jednym
Treść dedykowana potrzebom i odbiorcom
„Manager in action”

Bardzo efektywna metoda związana z obserwacją pracy managera w jego zawodowym środowisku. Spojrzenie na Twoje kompetencje i zachowania w „lustrzanym odbiciu” oraz przepracowanie tego co sprawia Ci problem, to szansa na zdobycie nowych umiejętności i poprawę skuteczności.

Konstruktywna informacja zwrotna
Przejrzysty plan rozwoju managera

Teoria to podstawa każdej nauki, jednak to intensywne warsztaty i praktyka przynoszą wy-mierne efekty. Praca na konkretnych przypadkach i natychmiastowe wdrażanie nowo poznanych narzędzi to gwarancja sukcesu.

DOŚWIADCZENIE POPARTE PRAKTYKĄ
ZAMKNIĘTE I OTWARTE SZKOLENIA
×