Kim jest "Manager z Głową"?

COACH, TRENER, KONSULTANT BIZNESU, BLOGER

KILKA SŁÓW O MNIE

Bądź takim pracownikiem jakiego chciałbyś mieć i takim szefem, dla którego sam chciałbyś pracować.

Witaj na moim blogu. Trafiłeś tutaj, ponieważ szukasz konkretnych informacji, wskazówek, punktu zaczepienia. Trafiłeś tutaj, ponieważ wiesz, jak ważny jest dobry zespół, niezależnie od tego, czy jesteś jego liderem, czy sam do niego należysz. Właśnie zrobiłeś pierwszy krok ku zmianie. Cieszę się, że zechciałeś wykonać go razem ze mną.


Mam za sobą wiele lat doświadczenia w zarządzaniu. Buduję zespoły, które osiągają najwyższe wyniki, realizują wyznaczone cele, a przy tym wszystkim pracują w dobrej atmosferze, wzajemnym szacunku oraz z dużą satysfakcją wynikającą z zauważalnego rozwoju biznesu i ich samych. 

Moje doświadczenie to praca dla małych i średnich firm oraz dużych korporacji. Stałem na czele wielu projektów, wciąż współpracuję z ludźmi na różnych poziomach zarządzania, od managerów liniowych po prezesów spółek. Swoimi działaniami wspieram również tych, którzy dopiero przygotowują się do tej roli. Po wielu latach, które spędziłem w tym środowisku, mogę dzisiaj spokojnie powiedzieć, że najważniejsza jest wiara w człowieka i w to, że zawsze możliwe jest zrealizowanie celów wyznaczonych w życiu prywatnym i zawodowym.Dzisiaj jestem człowiekiem, który spełnia się prywatnie oraz zawodowo i nie wstydzę się tego, że jako początkujący manager popełniłem wiele błędów. Musiało upłynąć wiele lat, abym dzięki szkoleniom i poznanym ludziom nauczył się tego, jak skutecznie i efektywnie zarządzać najpierw samym sobą, a później również zespołem, nie depcząc przy tym jego członków. Z tamtych czasów wyniosłem dla siebie ważną lekcję, doświadczenie i wiedzę, którą chcę Ci przekazać, byś mógł ustrzec się kosztownych błędów. 

Chciałbym, abyś w najbliższej przyszłości zaczął cieszyć się z tego, co osiągasz. Chciałbym, aby Twoje sukcesy zawodowe stały się nie tyle celem, co skutkiem ubocznym działań, z których będziesz czerpać radość, satysfakcję i inspirację. Chciałbym, niezależnie od tego czy jesteś liderem czy członkiem zespołu, abyś pod koniec każdego dnia mógł być dumny z ludzi, z którymi pracujesz, z pracy, którą wykonujesz i wreszcie z siebie samego.  


Chcę dzielić się swoim doświadczeniem w jak najbardziej przystępny sposób. Znajdziesz tutaj najważniejsze aspekty dotyczące zarządzania sobą i zespołem, ale również opowiem o problemach, które są z tym związane. Ja także ciągle się uczę, pogłębiam swoją wiedzę i stawiam czoła nowym wyzwaniom, więc oprócz swojego doświadczenia chcę podzielić się z Tobą moimi inspiracjami. Znajdziesz to w postaci cytatów i książek, które w znacznej mierze ukształtowały moje postrzeganie otaczającej nas rzeczywistości. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co dokładnie skłoniło mnie do blogowania, a jest o czym opowiadać, to zapraszam do lektury tego artykułu.

Oprócz konkretnej wiedzy dotyczącej zarządzania, którą chcę Ci przekazywać za pośrednictwem tego bloga, mam dla Ciebie coś jeszcze - chętnie dzielę się moją wiedzą w postaci indywidualnych procesów rozwojowych, mentorskich, webinarów, konsultacji biznesowych i szkoleń. Największą energię do działania dają mi ludzie, z którymi pracuję - ich rozwój, postępy, coraz lepsze wyniki i sukcesy. Dołącz do tego grona. Serdecznie zapraszam Cię do współpracy, więcej informacji znajdziesz tutaj.

Wasze opinie o współpracy ze mną

Najważniejsze są dla mnie satysfakcja,
rozwój i osiągnięcia moich Klientów

DOŚWIADCZENIE ZDOBYWANE LATAMI

Wiele lat doświadczenia zdobywanego w różnych branżach, z różnymi zespołami, produktami i usługami. Duża różnorodność projektów, problemów, szans i świadomość ryzyka związanego z biznesem.

ROZBUDOWANE KNOW-HOW

Dzięki prowadzonym różnorodnym projektom posiadam wiedzę z szerokiego zakresu. Od poprawiania procesów obsługi i odnoszenia sukcesów w sprzedaży, przez skuteczne zarządzanie zespołami, aż po budowanie efektywnych strategii.

DOSTOSOWANIE SKUTECZNYCH NARZĘDZI

Gwarancją sukcesu jest indywidualne podejście do każdego człowieka i projektu. Zawsze dobieram narzędzia dostosowane do potrzeb danego biznesu i tworzących go ludzi. Tylko to pozwala osiągać satysfakcjonujące wyniki.

×