Szkolenia otwarte

Szkolenia przeprowadzane przeze mnie i moją kadrę to nie tylko wiedza merytoryczna, ale przede wszystkim praktyka i doświadczenie.

Szkolenia otwarte

Szkolenia, które oferuję przygotowywane są w oparciu o analizę realiów życia  zawodowego managerów z różnych branż, firm i prowadzących różne zespoły. Na podstawie tej analizy jestem w stanie znaleźć rozwiązania na szerokie spectrum problemów, błędów i sytuacji stresowych. 

Szkolenia, które chcę Ci zaoferować prowadzone są przeze mnie lub współpracujących ze mną trenerów. Moja kadra to nie tylko doskonali teoretycy, ale przede wszystkim praktycy zarządzania, posługujący się na co dzień sprawdzonymi technikami, które przekazywane są podczas naszych spotkań.

8-12 osobowe grupy szkoleniowe dają możliwość przeprowadzenia jak największej liczby zadań praktycznych, dzięki którym wspólnie przełamiemy bariery i przetestujemy najlepsze rozwiązania i narzędzia. 

Niezaprzeczalną wartością dołączenia do grupy szkoleniowej jest networking, a więc okazja do nawiązania nowych znajomości i zdobycia bezcennych kontaktów, wymiany doświadczeń oraz wzajemnego podzielenia się swoim know-how.


Zastanawiasz się czy Twoje doświadczenie managerskie nie odbiega od doświadczenia innych? Nie ma obaw! Grupy szkoleniowe budujemy z uczestników o podobym poziomie zaawansowania.

W szczegółach dotyczących konkretnego szkolenia znajdziesz pełne informacje o jego przebiegu i tematyce. 

Zapisz się do mojego newslettera i jako pierwszy dowiaduj się o nowych szkoleniach. 


×