Webinary

Webinary to możliwość zdobywania wiedzy z dowolnego miejsca na świecie w najwygodniejszych dla Ciebie warunkach.
Dołącz, zaangażuj się, pytaj i sięgaj po najlepsze rozwiązania.

Webinary

Szybkość, wygoda i duża dostępność. Rozwiń swoje kompetencje bez wychodzenia z domu. 

Żyjemy w świecie, w którym czas jest najdroższą „walutą”. Rozmawiając z ludźmi o ich życiu prywatnym i zawodowym bardzo często słyszę, że na wszystko im go brakuje. Dlatego tak wiele osób prowadzących swoje firmy, będących managerami i aktywnymi zawodowo ludźmi nie znajduje czasu na szkolenia, które mogą pozytywnie wpłynąć na ich efektywność i rozwój.

Właśnie dlatego, wychodząc naprzeciw osobom takim jak Ty, zapracowanym, mającym deficyt czasu, a chcącym się rozwijać, przygotowuję webinary, które pozwolą Ci usiąść w komfortowym dla Ciebie miejscu, wypić dobrą kawę, wziąć notatnik, zasiąść przed smartfonem lub komputerem i otworzyć się na wiedzę i doświadczenie, którymi chcę się z Tobą podzielić.

Dzięki temu, że będziemy „na żywo” otrzymasz pełnowartościowe szkolenie, w którym będziesz również stroną aktywną. Podczas szkolenia przekazuję wiedzę, korzystam z prezentacji, ale także angażuję uczestników.

Po każdym webinarze będzie również czas na pytania i odpowiedzi, które pomogą rozwiać wątpliwości.

Webinary szkoleniowe będą miały zawsze ograniczoną grupę uczestników, dlatego jeśli chcesz o nich wiedzieć i mieć większą szansę na znalezienie się w tej grupie koniecznie zapisz się do newslettera.


Dlaczego warto skorzystać z webinaru? 

Ze względu na formę szkolenia, płacisz tylko i wyłącznie za wiedzę, którą Ci przekazuję, a którą przyswajasz tam, gdzie chcesz, bez wychodzenia z domu. Istotnym elementem jest również czas trwania webinaru – najczęściej są to 2 godziny, podczas których zachowujemy pełną koncentrację - przyjmujemy, i co najważniejsze, zapamiętujemy treści. 

Zapisz się do mojego newslettera i jako pierwszy dowiaduj się o nowych webinarach. 


×