Prelekcja

Prelekcja to możliwość zmotywowania Twojego zespołu, podjęcia tematów aktualnych dla sytuacji w firmie,
wskazania odpowiedniej ścieżki dalszego rozwoju oraz podzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

PRELEKCJA

Skondensowana dawka motywacji i wiedzy odpowiadającej na aktualne potrzeby i procesy zachodzące w Twojej firmie i tworzącym ją zespole.

Chętnie dzielę się swoja wiedzą i doświadczeniem, więc z przyjemnością przyjadę do Twojej firmy, aby zmotywować Twoich współpracowników do rozwoju osobistego, który prowadzi do zbudowania silnego biznesu opartego na kompetentnych i zaangażowanych zespołach. 

To, co chcę przekazywać, to merytoryczna treść poparta moją praktyką. Metody i sposoby działania, o których mówię przetestowałem samodzielnie, dlatego wiem, że działają i przynoszą oczekiwane efekty.

W swoim wystąpieniu zawrę wszystkie wskazówki, konieczne do tego, by zainspirować Ciebie i Twoich współpracowników do odważnego wprowadzania zmian, szukania wciąż nowych możliwości rozwoju i udoskonalania procesów, które już zostały wprowadzone. 

Najważniejszym aspektem moich prelekcji, jest to, że są dedykowane aktualnym potrzebom Twojej firmy i zespołu. Wspólnie określimy najistotniejsze tematy i problemy, a ja podczas mojego wystąpienia odniosę się również do tych konkretnych przypadków.  

skontaktuj się ze mną

Dane kontaktowe

Imię i nazwisko:
E-mail:
Treść wiadomości:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Effective Manager Sp. z o.o., KRS 0000741220 i akceptuję Regulamin oraz Politykę prywatności.Dziękujemy

Proszę spróbować ponownie
Wystąpił błąd

Proszę spróbować ponownie

×